Aralık 14, 2020

evde para kazanma taktikleri

ile admin

evde para kazanma taktiklerini bu yazımda sizlerle paylaşmış olacağım

öncelikle gereksinimlerimizden bahsedelim evde para kazanmak için öncelikle bir adet bilgisayar veya telefona ihtiyacımız olucak gerisini anlatalım

Yöntem #1

Websitesi kurmak ve para kazanmak yöntem 1 olarak geçiyor bu yöntemimizde öncelikle kazanmak istediğimiz paraya göre konuşma diline sahip bi ülke seçmeliyiz örneğin türkçe bir siteyle almanca bir sitenin size kazandıracağı para miktarları tamamen farklıdır bunu unutmayın.

Sitemizi kurduk şimdi napmalıyız ?

Googleye ait google adsense sistemine kayıt oluyoruz. Daha sonrasında bu sistem sizin sitenizi kabul ederse gerekli şartları ( yazı sayısı ) sağlarsanız siteniz para kazanmaya hazır vaziyete gelmekte ve para kazanıyorsunuz.

Nasıl Bu siteye hit çekip para kazanacağız ?

Sitenizin reklamlarını facebook veya aklınıza gelebilecek heryerde paylaşarak sitenize gerçek kullanıcılar gelmesini sağlamanız gerekiyor.

bu aşamaları yaparak internet üzerinden sizde para kazanabilirsiniz üstelik bi maliyeti bulunmuyor.

Yöntem #2

Youtube üzerinden para kazanmakta sizin ilgi alanınız insanların ilgi alanına giriyorsa basittir örneğin bi oyun oynuyorsunuzdur bu oyunda video çekip youtubeye ekleyerek bi kitle kazanıp o kitle sayesinden para kazanabilirsiniz.

Unutmamanız gereken bir konu var internetten para kazanmak tamamen sizin hayal gücünüzle orantılıdır.

hepinize iyi şanslar diliyor bol para kazanmalar diler yazımı burada sonlandırırım.