İçeriğe geç →

internet sitesi kurarak para kazanma

Ayda 10 bin tl nasıl kazanılır bugün size onu anlatmak istiyorum

para kazanmayı size bu makalede ücretsiz olarak öğreteceğim.

Öncelikle 1 adet almanyaya hitap eden bir websitesi kuruyorsunuz.

bu websitesine almanca makalaler yazmanız gerekiyor [ şimdi diyeceksiniz kardeşim ben türküm nasıl alman makalesi yazacağım ]

bunuda hemen anlatayım öncelikle bir adet güzel türkçe bilmeniz gerekli daha sonrasında makallerinizi türkçe yazıp oradan google translate sayesinde ingilizceye ordanda almancaya 1-2 saniye içerisinde çevirebilirsiniz.

15-20 adet gönderi oluşturuyoruz bu oluşturulan gönderilerden sonra para kazanmaya başlamanın en altın yöntemini anlatıyorum size googlenin para kazanma servisine başvuru yapıyoruz bunu ufak bi araştırmayla sizde bulabilirsiniz. başvurumuzu yapıyoruz ve artık bir google çalışanı olup para kazanmaya başlıyoruz.

örneğin ben şuanda türkçe bir site yapmış bulunuyorum ve sitemde reklamlar var türk reklam verenler değersiz reklamlar verdikleri için 1 reklam basma başına 10 kuruş gibi rakamlar kazanmaktayım. ama bu site almanyaya hitap eden bir site olmuş olsaydı en aşşağı 1 basmaya 1 tl alacaktım. unutmayın internet üzerinde site kurup sizde para kazanabilirsiniz. hayatınıza kendiniz para kazanarak şekillendirin.

insanların ilgisini çekecek googlede aratılınca en üst sıralardan çıkabileceğiniz makaleleler yazmak sizin açınızdan ve bütçeniz açısından iyi olacaktır evde yattığınız yerden para kazanmak işte bu kadar basit.

önemli olan para kazandıracağına inandığınız içerikleri yazı haline getirmek ve paylaşmaktır.

yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. iyi günler dilerim.

Kategori: DiziHesap

Bu yazı yorumlara kapalı.