İçeriğe geç →

para kazandıran oyunlar

para kazandıran oyunlar hakkında bilgi vermek istiyorum bugün sizlere bu oyunlar size aylık sabit bir gelir sağlayacak sizin çabanıza göre kazandığınız para miktarı oyunladan artacaktır hadi başlayalım yapmanız gerekenleri anlatalım size.

  1. oyunumuz metin2 zamanında benimde çok oynamış olduğum bir oyun bu öncelikle yapmanız gereken ne yapmak istediğinizdir nasıl kazanacaksınız parayı ona karar verin. metin2 oyununda bazı hileler mevcut botlar bunu pc üzerinde açık bırakıp oyun içerisindeki para birimini kazanıyorsunuz oyun içinde daha sonrasında bu oyun içindeki parayı satın alan başka sitelere satışını yapıyorsunuz.
  2. metin2 pvp serverlere olan ilgi büyük metin2 pvp server sahipleride youtube yayıncılarına yüksek tutarlarda ücret ödüyorlar. metin2 pvp oynadığınız bir kanal açarsanız eğer yine para kazanma şansınız daha çok artacaktır şuanda aylık 20k kazanan yayıncılar mevcut en az

Bir Diğer kategoriye geçelim o zaman tabikide knight online

knight online ile para kazanmak için yapmanız gerekenlerde metin2 ile aynıdır youtubede biraz araştırmayla mantığı anlayacaksınız. diğer oyunları anlatmadım çünkü bu oyunlar sayesinde maaşlı bir işte çalışıyor gibi para kazanabilirsiniz diğer online oyunlarda bu kadar yüksek gelir elde etmeniz imkansıza yakın.

para kazandıran oyunlar yazım burada son buluyor iyi para kazanmalar dilerim.

Kategori: DiziHesap

Bu yazı yorumlara kapalı.