İçeriğe geç →

site kurarak para kazanma yöntemi

bu yazımda site kurarak para kazanma yöntemlerini ve yöntemini anlatacağım.

yazıdakiler tamamen kendi kişisel tecrübelerime dayanarak oluşturulmuştur. Ben kazanıyorum sende kazan zor bişey değil sadece sabır gerekiyor. unutmayın bedava para sadece fare kapanında neyse başlayalım. ben size bu yazıda umut satmıyorum. gerçekleri anlatıyorum.

hemen başlayalım o zaman

  1. Öncelikle bilgili olduğunuz veya ben bunu yaparım dediğiniz bi konu bulun kendinize bu konu üzerinde para kazanmaya çalışacaksınız.
  2. Yapmamız gereken aşama ise bu kurduğumuz siteye içerik girmek olacak içerikleriniz 200-400 kelime olmalı blog kurduğunuzu farz edelim neden ? diyecek olursanız kurduğunuz sitede 200den altı reklam olursa sitenizde az reklam çıkar buda sizin gelirinizde olan bi düşüş olur işin kısası olarak şunu söylemem gerek paranızı wix veya diğer kuruluşlara yedirmeyin kendi sitenizi kurun.
  3. Bunu Nasıl Yaparım ? Dediğini Duyar gibiyim bunu yapman için gerekenleri aktarayım sana hemen
  4. Öncelikle internetde domain firması ve hosting firması araştırıyoruz youtube üzerinde buna nasıl wordpress kuracağınızı anlatıyorlar veya satın alım yaptığınız firmadaki destek talebi oluşturmadan kurmalarını rica etseniz kırmazlar sizi diye düşünüyorum.
  5. Eeeee kardeşim bunları yaptık sonrası : kurduğunuz siteye güzel yazılar olan kendi yazılarınızı harf hatası olmadan paylaşıyorsunuz 20 civarı size ait yazı olduktan sonra google adsense isimli Google firmasına ait olan reklam firmasına başvuru yapıyorsunuz tıpkı benim sitemde görmüş olduğunuz gibi sizin sitenizdede reklamlar çıkmaya başlayacak ortalama türk bi site için reklamınıza tıklama başı 10-20 kuruş civarında bi para kazanırsınız.
  6. Eeeee kardeşim bu para bana yetmedi diyorsan : Öncelikle yabancı kurlar bildiğiniz gibi dolar olsun euro olsun türk parası karşısında yüksek birim fiyatı olan para birimleri oldu günümüzde bizde o zaman sitemizi yabancı yapar dolar veya euro kazanırız. tüm herşey sizin elinizde bu yazımda ben size nasıl Balık tutabileceğinize dair bi ipucu verdim gerisi sizin araştırmacı ruhunuza kalmış. Aklınıza takılan bi soru olursa seve seve yorumlarınıza cevap verebilirim. İyi günler dilerim sağlıcakla kalın.

Kategori: DiziHesap

Bu yazı yorumlara kapalı.