Ocak 14, 2021

youtube para kazanma

ile admin

Youtube para kazanma nasıl yapılır youtubeden para kazanma yöntemini sizlerle paylaşacağım youtube’dan para kazanma kısa ve öz bir yazı olacak okumak isterseniz devam edin veya para kazanmak isterseniz.

Öncelikle bize 1 adet 1000 aboneli ve 4000 saati geçmiş kanal gerekiyor bunları sağladıysanız ve yazıda nasıl kanal üzerinden para kazanabilirsiniz merak ediyorsanız tam olarak yerine geldiğinizi size söyleyebilirim.

Öncelikle 1 mikrofon ve yeni dizilerin özetini anlatmanız gerekiyor bu sayede insanlar videonuzu izleyecektir örnek vermem gerekirse bir dizi izlediğinizi farz edin bu dizinin fragmanını googleye illaki yazıp izlersiniz.

çoğu insanda bunu yaptığına göre buradan youtube izlenme çekebilirsiniz ve para kazanabilirsiniz. youtubeden para kazanmanın tabikide farklı yöntemleride vardır. örnek vermem gerekirse bazı e ticaret siteleri ürünlerini tanıtmak ister ve sizlerde bu kişilere ulaşarak onların ürünlerini tanıtabileceğinizi satış potansiyelinizin kanalınızda olduğunu söylerseniz bu kişiler size ücret ödeyeceklerdir.

bir diğer youtubeden para kazanma taktiğimiz ise finansa yönünde videolar yapmaktır bu videolara reklam verenler daha fazla ödeme yapacağı için 1000 izlenmeli bir video eğlence kategorisindeki 5000 izlenmeli videodan daha fazla para kazandıracaktır. örnek vermem gerekirse bitcoin üzerine bir video çektiğinizi düşünelim ve bitcoin ile ilgili finans firmalarının reklamları videonuzuda çıkıcaktır ve sizde para kazanıcaksınızdır. işte youtubeden para kazanmak bu kadar basit.